Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
891 hodnotení
5
872x
4
13x
3
3x
2
1x
1
2x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
+ Rýchle a kvalitne vyrobené,v prípade nezrovnalosti pri objednávke, príjemná a zrozumiteľná komunikácia prostredníctvom emailu, ale hlavne krásne vyzerajúce fotky na hrncekoch, meno pekne napisane, 100% spokojnosť, ďakujem
ML
Mariana Lochmanova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.10.2022
Veľmi som spokojná...
SS
Simona Selecká
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.10.2022
PT
Pavol Tomášek
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.10.2022
Super rýchlosť o dva dni som ho mal
EF
Eva Fikselová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.10.2022
Áno veľmi nás potesili,máme krásny darček a rýchle dodanie, určite Vás budem odporúčať .
EK
Erika Kissová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.10.2022
Hrnčeky sú nádherné, s dodaním som veľmi spokojná a verím, že potešia obdarovaných.
ME
Michaela Ederová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.10.2022
Na výbornú ????
AP
Alena Puhova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.10.2022
Som.velmi spokojna máme krásny darček a spomienku na nášho psika
MV
Milada Varadyova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.10.2022
Super som spokojna
J
Janka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.10.2022
Hrnček je prekrásny :-)
RŠ
Róbert Štancel
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.10.2022
AK
Andrea Kutnarová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.10.2022
Určite odporúčam, s hrnčekmi som veľmi spokojná
ZK
Zuzana Kabátová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.10.2022
IO
Ivan Orel
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.10.2022
+ Rýchle doručenie, Výborná komunikácia s obchodom aj s dopravcom, Vysoká kvalita produktu.
+ Žiadne
Tovar z tohto obchodu som objednavala prvykrat, preto som si tovar dala poslat na dobierku. Da sa platit aj online kartou ale ja som bola pre istotu opatrna. Komunikacia s obchodom vyborna, chodili mi pravidelne maily s oznamenim o stave objednavky. Objednala som v stredu a v pondelok som uz mala hrceky doma. Boli bezpecne zabalene aby nedoslo k poskodeniu. Kurier mi poslal sms s presnym casom kedy pride. Hrceky su nazaj krasne a aj kvalita fotiek je vyborna! Urcite objednam aj nabuduce .
Som veľmi spokojna.
IO
Ingrid Olbertova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
17.10.2022
Je to úplne perfektne a odporúčam všetkým!!!
rýchly telefonický kontakt pri probléme
JL
Jana Lesnikova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.10.2022
VM
Vieroslava Marušiaková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15.10.2022
Maximálna spokojnosť. Rýchle dodanie,môžem len odporučiť. Ďakujem,krásny darček pre dcéru potešila sa ????
